Kulki gejszy pretty love

A055

Nowy

60,27 zł

Akceptujemy płatność:
Akceptujemy płatność:

Więcej informacji

Kulki zostały wykonane z silikonu medycznego bezpiecznego dla Twojego ciała. Są bardzo łatwe i przyjemne w użytkowaniu. Nie sprawiają problemów przy wprowadzaniu ich do środka. Kulki przy każdym ruchu pobudzają najbardziej intymne i wrażliwe na stymulacje strefy. Jest to luksusowy produkt charakteryzujący się nowoczesnym designem oraz wysoką jakością wykonania. Fantastycznie sprawdzi się w sypialni podczas miłosnych igraszek. Szereg jedwabistych kulek doprowadzi Cię do prawdziwej rozkoszy, a wygodny uchwyt zapewni pełen komfort i bezpieczeństwo podczas użytkowania. 

Jedną z ważniejszych zalet stosowania kulek jest zwiększenie przyjemności płynącej z seksu. Wyćwiczone, sprawne mięśnie zapewniają głębsze, bardziej intensywne doznania dla obu partnerów. Stosowanie kulek wzmacnia mięśnie dna miednicy, mięśnie Kegla oraz poprawia elastyczność pochwy.

Korzyści z użytkowania kulek waginalnych są jednak znacznie większe. Polecane są kobietom po porodzie (po konsultacji z lekarzem) w celu poprawienia napięcia mięśni pochwy, co pozwala na odzyskanie formy oraz uczucia przyjemności płynącej z seksu. Wzmacnianie mięśni dna miednicy zalecane jest również przy leczeniu i zapobieganiu takich problemów jak inkontynencja moczowa czy wypadanie narządów rodnych. 

Sposób działania:
Wewnątrz kulki znajduje się ciężarek, który tworzy mikrodrgania. Mikrodrgania powstają poprzez ruch ciała, w związku z czym podczas użytkowania kulek zalecana jest normalna, codzienna aktywność (np. spacerowanie, ćwiczenia). Dla uzyskania jak najlepszego efektu kulki powinno się stosować regularnie: od kilku minut do nawet kilku godzin dziennie. 

Cechy produktu:
łączą codzienne ćwiczenia z przyjemnością
wodoodporne i bezzapachowe
wyprofilowane anatomicznie i ergonomicznie
nie powodują podrażnień miejsc intymnych oraz są hipoalergiczne
łatwe do czyszczenia i pielęgnacji

Wymiary:
Średnica kulek: 4,3cm
Długość całkowita: 21,5cm

Opinie

Napisz opinię

Kulki gejszy pretty love

Kulki gejszy pretty love

Napisz opinię

30 other products in the same category:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: